Kuggrem 1000H-025
Bevaka produkt
0 st i lager
3-8 dagars leveranstid
3-8 dagars leveranstid
Markera som favorit
Artikelnummer:
HTD-1000H-025
Lagerplats:
Beskrivning
Kuggrem 1000H-025 (1000H025)
Längd: 100" (2540 mm)
Bredd: 0.25" (6,35 mm)
Pitch: 0.500" (12,7 mm)