Kuggrem 1000H-050
Bevaka produkt
0 st i lager
3-8 dagars leveranstid
3-8 dagars leveranstid
Markera som favorit
Artikelnummer:
HTD-1000H-050
Lagerplats:
Beskrivning
Kuggrem 1000H-050 (1000H050)
Längd: 100" (2540 mm)
Bredd: 0.50" (12,7 mm)
Pitch: 0.500" (12,7 mm)