Kuggrem 1000H-075
Bevaka produkt
0 st i lager
3-8 dagars leveranstid
3-8 dagars leveranstid
Markera som favorit
Artikelnummer:
HTD-1000H-075
Lagerplats:
Beskrivning
Kuggrem 1000H-075 (1000H075)
Längd: 100" (2540 mm)
Bredd: 0.75" (19,05 mm)
Pitch: 0.500" (12,7 mm)