Kuggrem 1000H-200
Bevaka produkt
0 st i lager
3-8 dagars leveranstid
3-8 dagars leveranstid
Markera som favorit
Artikelnummer:
HTD-1000H-200
Lagerplats:
Beskrivning
Kuggrem 1000H-200 (1000H200)
Längd: 100" (2540 mm)
Bredd: 2.00" (50,8 mm)
Pitch: 0.500" (12,7 mm)